Kateřina Smolíková

ART & DESIGN

Umělecké sklo, designové osvětlení a malba Art glass, Design Lighting and Paintings

Umělecké sklo Art Glass

Zútulněte svůj domov, kavárnu či jiný veřejný prostor osobním uměleckým dílem ze skla. Pokud se Vám líbí můj umělecký rukopis, navrhnu a vyrobím vám objekt na zakázku. Takto můžu navrhnout originální vázu, mísu, set nápojového skla nebo významné interiérové prvky jakým jsou skleněné vitráže, obrazy ze spékaného skla a světelné objekty. Cozy up your home, cafe or other public space with a personal glass work of art. If you like my artistic manuscript, I will design and make an object for you. This way I can design an original vase, bowl, drinking glass set or important interior elements such as stained glass, sintered glass paintings and light objects.

Malířská tvorba Paintings

Originální obrazy hrají významnou roli v interiéru. Ať už se jedná o náš domov, kancelář či veřejný prostor, dodávají místu kouzlo, originalitu a osobitý ráz. Original paintings play an important role in the interior. Whether it is our home, office or public space, they give the place charm, originality and a special character.


Designové osvětlení Design Lighting

Svítidla v interiéru dotváří atmosféru a formují samotný prostor. Pokud chcete svůj domov či veřejný prostor vybavit originálním svítidlem, nabízím Vám jeho návrh a výrobu na zakázku. Spolupracuji s interiérovým architekty nebo pracuji přímo pro konečného zákazníka. Lights in the interior complete the atmosphere and shape the space itself. If you want to equip your home or public space with an original lighting, I offer you its design and custom production. I work with interior architects or work directly for the end customer.


Moje tvorba na Instagramu My art on Instagram

Průběžně uveřejňuji na Instagramu příspěvky zachycují moji práci. Neváhejte můj Instagram navštívit, olajkovat příspěvky, které se Vám budou líbit a staňte se mým sledovatelem. I keep posting on Instagram posts capturing my work. Don't hesitate to visit my Instagram, like the posts you like and become my follower.
Zobrazit příspěvky...Show posts...

Po více jak dvou letech práce a nadšení z tvorby zahrady si ji opravdu užíváme. Splnil se mi jeden sen navrhnout si a vytvořit si vlastní zahradu. Vše co tu roste a voní jsem s láskou a péčí sázela a vybírala a to je zkrátka nejvíc. Přeji všem krásný víkend a žijte ve své zahradě!!

Odkaz na příspěvek

Objekt & mísa Granátové jablko Po čase se vracím k výrobě této unikátní vázy. Požádal mě zákazník, který si ji před časem zakoupil o vyrobení nového, podobného kousku. Má být hlavním dárkem k padesátým narozeninám! Pomegranate Vase Craftsmanship and bright colors Handmade, home decor, unique shape and hand cut

Odkaz na příspěvek

Dny designu v galerii Kotelna! A několik kousků uměleckého skla, které můžete vidět. Galerie Kotelna je prodejní galerie moderního současného umění situovaná v bývalé říčanské kotelně a dle těchto dispozic náležitě pracuje s interiéry. Expozici Galerie Kotelna tvoří převážně mladí umělci z České republiky, ale i stálice jako např. Michal Singer či Marie Blabolilová. Kromě prohlídky současné expozice máte unikátní možnost poradit se ohledně investice do umění, či je přátelsky si promluvit s odborníky, kteří se v oboru výtvarného umění pohybují mnoho let. Galerie Kotelna také nabízí výběr hned z několika výtvarných kurzů, ať už pro volný čas, nebo pro zdokonalování vašich dovedností. Přijďte se do Kotelny podívat.

Odkaz na příspěvek

Obraz - Zimní krajina Inspirace z Alp

Odkaz na příspěvek

Kde nakoupit Where to buy

www.deelive.cz

Smetanovo nábřeží 334/4

110 00 PRAHA 1

www.cz.glassimo.eu

Elišky Krásnohorské 3

110 00 PRAHA 1SMOLIKOVA Art & Design 2.0