Objekt na zakázku. Masivní síla skla, hrubé broušení a řezání na pile a rubínově červená barevnost.

Odkaz na příspěvek

Objekt & mísa Granátové jablko Po čase se vracím k výrobě této unikátní vázy. Požádal mě zákazník, který si ji před časem zakoupil o vyrobení nového, podobného kousku. Má být hlavním dárkem k padesátým narozeninám! Pomegranate Vase Craftsmanship and bright colors Handmade, home decor, unique shape and hand cut

Odkaz na příspěvek

Dny designu v galerii Kotelna! A několik kousků uměleckého skla, které můžete vidět. Galerie Kotelna je prodejní galerie moderního současného umění situovaná v bývalé říčanské kotelně a dle těchto dispozic náležitě pracuje s interiéry. Expozici Galerie Kotelna tvoří převážně mladí umělci z České republiky, ale i stálice jako např. Michal Singer či Marie Blabolilová. Kromě prohlídky současné expozice máte unikátní možnost poradit se ohledně investice do umění, či je přátelsky si promluvit s odborníky, kteří se v oboru výtvarného umění pohybují mnoho let. Galerie Kotelna také nabízí výběr hned z několika výtvarných kurzů, ať už pro volný čas, nebo pro zdokonalování vašich dovedností. Přijďte se do Kotelny podívat.

Odkaz na příspěvek

Obraz - Zimní krajina Inspirace z Alp

Odkaz na příspěvek

Obraz Magický Žižkov Technika: tempera na plátně

Odkaz na příspěvek

ICE Bowl Chladivé jako sám led. K vidění v Prague auction Voršilská Praha 1 Nová síň

Odkaz na příspěvek

Svítidlo Grapes v jeho různých podobách a v různých zakázkách.

Odkaz na příspěvek

Svítidlo na Waltrovce Svítidla pro rezidenci Waltrovka. Bylo mi ctí a radostí navrhnout, realizovat a instalovat svítidla pro rezidenci Waltrovka. Nepravidelné kalichy křišťálové čistoty doplňují elegantní stylově čistý interiér nad jídelním stolem, který je součást kuchyňského koutu. Motivem jídelního koutu je moderní obraz organických tvarů, které se také staly inspirací i pro tvar kalichů. Navrženo a vyrobeno na zakázku.

Odkaz na příspěvek

"Lustr pro Filmaře" Toto světlo vzniklo pro film od Beaty Parkanové Světýlka, který se natáčel toto léto. Kromě lustru budou součástí interiéru i vázy a skleněné artefakty. Těším se, až film uvidím na plátně ❤️🙏. Za instalaci lustru děkuji architektu Petru Bakošovi. Děkuji také Produkční společnost FRAME100R s.r.o

Odkaz na příspěvek

Modrá k létu patří 💙. Já osobně modrou miluji. Je to barva oblohy, oceánu, osvěžení, ale pro mě i barva snění, které k létu patří.

Odkaz na příspěvek